Latest topics
» Prva simpatija se ne zaboravlja, koliko godina ste imali ?
ned lis 21, 2012 10:04 pm by Fenix

» Dečki, koja se vama ženska imena sviđaju?
ned vel 12, 2012 12:13 pm by Portalinjo

» Predstavite se...
ned vel 12, 2012 12:06 pm by Portalinjo

» Preporuka za kozmetički salon,
sri sij 19, 2011 6:35 pm by BelindaR

» Doček nove godine 2011 u Parizu
ned lis 03, 2010 11:34 am by Fenix

» PONUDA - web design ... apartmani, obrti, firme, restorant...i
sri oľu 10, 2010 2:24 pm by Fenix

» Više namjenska mast za liječenje psorijaze, dermatitisa, ekcema
sri sij 20, 2010 5:27 pm by Fenix

» Da li bi prije koristili flash stranice ili html ?
sri sij 20, 2010 5:18 pm by Fenix

» Svinjska gripa
ned stu 22, 2009 10:50 am by Fenix

Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

[ View the whole list ]

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 34, dana uto oľu 02, 2010 12:57 am.
Linkovi

Web dizajn

TV Program
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 28.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: meggirly.

Ukupno postova: 286. in 156 subjects
Vremenska prognoza
Novosti
Login

Zaboravih zaporku

rujan 2017
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Komentar kao primjedba na pravila foruma

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Komentar kao primjedba na pravila foruma

Postaj by caspix on sub sij 03, 2009 11:31 pm

-Nema vjerske pripadnosti
-Nema politike
-Nema nacinalnosti

e ovaj dio pravila je stvarno smiješa lol! kažete nema vjerske pripadnosti, što će onda na forumu podforum blagdani ? ako nema politike, što će na forumu podforum politika. nema nacionalnosti, što će onda one zastavice koje se trebaju odabrati pri registraciji?

smiješno je kako vi potičete ono što zabranjujete XD LOL!!!!!

caspix
Novi korisnik
Novi korisnik

Female
Broj postova : 20
Raspoloženje :
Registration date : 03.01.2009

Korisnički profil http://pilotgirl.blog.hr/

[Vrh] Go down

Re: Komentar kao primjedba na pravila foruma

Postaj by lujomir on ned sij 04, 2009 3:01 am

mislim da je podforum blagdani napravljen za one koji osjecaju da imaju potrebu nekome cestitati odredjeni blagdan(tko zeli da mu se cestita ili sam zeli cestitati nekome, znati ce kad je blagdan pa ce tada i zaviriti u temu);
politika je napravljena za one koji misle podijeliti neko saznanje onima koji ne znaju i koje zanimaju određene stvari (za sad su otvorene informativne teme, znaci bez osnove za navijanje politickih stajalista odredjenih forumasa);
zastava je napravljena da bi se olaksala zelja pratioca ili aktivnog forumasa da nakon necijeg dobrog posta(dotad nepoznatog forumasa) pogleda bar neke osnovne informacije o govorniku. moje misljenje je da je sasvim zgodna stvar i pogledao sam na zastavicu bezbroj puta nakon procitanog posta od nove osobe, pogotovo ako netko navede u temi riječ "kod nas" ili sl. a ti prethodno ne znas gdje je to. moram jos dodati, a to je mozda i najbitnije, da zastavica predstavlja "zemlju" a ne "nacionalnost".

na kraju, moje misljenje je da si krivo razumio/la navedeni citat iz pravila jer je on postavljen u smislu prijasnje recenice, sto znaci;

-nema vrijeđanja ni napadanja na osnovu vjerske pripadnosti
-nema vrijeđanja ni napadanja na osnovu politickih uvjerenja
-nema vrijeđanja ni napadanja na osnovu nacionalnosti

Cool

lujomir
Novi korisnik
Novi korisnik

Male
Broj postova : 3
Raspoloženje :

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Fenix on ned sij 04, 2009 11:01 am

Potpisujem !!! Forum je za diskusije, nema zlonamjere i nesmije je biti, svi smo ravnopravni !! Blagdane imaju i kršćani, pravoslavci i muslimani...zato su i tu ....može se čestitati, jednostavno se otvaraju teme Wink

Politika...eto jednostavno možemo kritizirati recimo poskupljenje zemnog plina 20 % ...užas affraid ....recimo netko ko ima 15 godina to ga baš i ne zanima, više onog sa 20 i nešto godina i više tj . oni koji plačaju račune, nije li tako ????

I što se tiče zastavica , ja osobno navijam da ih ima što više različitih, jer sam odrasla kada smo svi bili u još bivšoj Jugoskaviji.

Administrator
Administrator

Broj postova : 160
Raspoloženje :
Registration date : 30.12.2008

Korisnički profil http://cafffe.forumi.biz

[Vrh] Go down

Postaj by caspix on ned sij 04, 2009 2:44 pm

Fenix je napisao/la:Potpisujem !!! Forum je za diskusije, nema zlonamjere i nesmije je biti, svi smo ravnopravni !! Blagdane imaju i kršćani, pravoslavci i muslimani...zato su i tu ....može se čestitati, jednostavno se otvaraju teme Wink

Politika...eto jednostavno možemo kritizirati recimo poskupljenje zemnog plina 20 % ...užas affraid ....recimo netko ko ima 15 godina to ga baš i ne zanima, više onog sa 20 i nešto godina i više tj . oni koji plačaju račune, nije li tako ????

I što se tiče zastavica , ja osobno navijam da ih ima što više različitih, jer sam odrasla kada smo svi bili u još bivšoj Jugoskaviji.

lijepe su vaše dobronamjernosti i sve, ali znate kakav je narod u današnje vrijeme (pogotovo hr)...čim bi vidli da je npr. neki post s kojim se oni baš i ne slažu od npr. nekog srbina odmah bi ga osudili samo zbog toga...što se tiče politike, vi ne možete očekivati da ne bude svađe u tom podforumu i prepiranja kad dođe do sukoba mišljenja... a time što si rekla da mene jer imam 15 godina ne zanima politika potičeš podcjenjivanje na osnovu godina....

caspix
Novi korisnik
Novi korisnik

Female
Raspoloženje :

[Vrh] Go down

Postaj by Fenix on ned sij 04, 2009 4:54 pm

Pod broj 1.
Ovdje su svi dobro došli bio to Srbin, Bosamac ili Englez.... !!!! Nećemo tolerati rasnu netrpeljivost ! Svako ima pravo na svoje mišljenje, pa bio on Srbin!
Pod broj 2. Rekla sam da

Mislim logički, ne potcijenjujem... jer sam majka i susrećem djecu sa tim godinama i sama imam u svom domu osobu tvojih godina. Obično roditelji brinu o plačanju računa i nekoj kako bi rekli politici, mislim da još nije vrijeme da ona razmišlja o tome...nego o svojoj školi !

ali znate kakav je narod u današnje vrijeme (pogotovo hr)...čim bi vidli da je npr. neki post s kojim se oni baš i ne slažu od npr. nekog srbina odmah bi ga osudili samo zbog toga...

Ne, neznam kakav je narod, ali tu gdje mi živomo i u svojoj okolini ja učim svoju djecu da su svi jednaki, osobe oko nas ne razmišljamo tako, život teče dalje, jednostavno nema vrijeđanja rasne pripadnosti !!

Mislim da nema više diskusije u vezi toga, SVI SU DOBRODOŠLI !!

Administrator
Administrator

Raspoloženje :

[Vrh] Go down

Postaj by caspix on ned sij 04, 2009 11:27 pm

znači tebi je politika samo rasprava o inflaciji? a što ako bi došo neko ko bi opravdavao inflaciju i onda bi započele razne prepirke na forumu i naravno da bi vi odmah to zaključali jer se ne smije raspravljati o politici....

ma znaš što, whatever, tvoj forum...

caspix
Novi korisnik
Novi korisnik

Female
Raspoloženje :

[Vrh] Go down

Postaj by Fenix on ned sij 04, 2009 11:42 pm

caspix je napisao/la:znači tebi je politika samo rasprava o inflaciji? a što ako bi došo neko ko bi opravdavao inflaciju i onda bi započele razne prepirke na forumu i naravno da bi vi odmah to zaključali jer se ne smije raspravljati o politici....

ma znaš što, whatever, tvoj forum...

Draga moja malena ja samo navodim primjer, a forumi zašto služe ? Naravno za diskusije, a i ako počnu prepirke svako ima pravo na to, sve u granicama pristojnog ponašanja. I naravno smije se raspravljati o politici ...pa i postoji kategorija Politika.

Mislim da nema smisla nastaviti diskusiju o ovome, naravno i dalje si dobrodošla Wink ...ako možeš...

Administrator
Administrator

Raspoloženje :

[Vrh] Go down

Postaj by iron_hare on pet sij 16, 2009 7:13 pm

caspix izvini ali mislim da nisi upravu
poznajem Fenix sa drugog foruma i iz dosadasnjeg "poznanstva" mogu reci da Fenix nije osoba koja ljude podcjenjuje na osnovu njihove religije starosti i sl.
a sto se tice onih cestitki za blagdane i sl. mislim da to treba biti na forumu jer ima ljudi kojima su sve religije ravnopravne i imaju potrbu da to postuju kod svojih prijatelja ja imam prijatelja i katolika i pravoslavaca i muslimana i skoro svima cestitam njihove blagdane
i da... da odgovorim na pitanje od Fenix
"a forumi zasto sluze?"
sluze za raspravljenje,diskusije, iznosenje vlastitih stavova na koje ce nekad neko malo "zesce reagirati" pa ce se opet javiti "raspavljanje argumentima"
e to i jest bit svega ovog
pozdrav
p.s.
caspix nemoj misliti da ja imam nesto protiv tebe mislim ne mogu ni imati kad te ne znam hehe

iron_hare
Novi korisnik
Novi korisnik

Male
Broj postova : 13
Zemlja :
Registration date : 05.01.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content